Ärevusest vabaks väljakutse-TÖÖVIHIK ja VIDEOD

144,00 

Kategooria:

Kirjeldus

Avasta Isikliku Muutuse Võti ja Vali Tervislikum Elu!”

Kas oled väsinud ärevusest ja depressioonist? Kas soovid astuda sammu tervenemise suunas? Mina olin samas olukorras, ja just sellepärast olen loonud selle erilise kursuse, et jagada sulle oma kogemust ja tehnikat, mis aitasid mind ärevusest ja depressioonist vabaneda.

Selle kursuse aluseks on minu isiklik 7-aastane kogemus ärevuse ja depressiooniga. Kuid ma ei ole jäänud oma kannatuste külge kinni, vaid valisin tervenemise. Valisin töö iseendaga ja avastasin tehnikad, mida ma sulle siin jagada tahan. Need tehnikad on aidanud mul taastada tasakaalu, rõõmu ja sisemist rahu ning ma tahan, et saaksid kogeda sama imelist muutust.

Ma tean, et selle mõistmiseks on vaja kogeda. Seepärast olen loonud selle kursuse, et toetada sind sinu teekonnal tervenemiseni. Õpid konkreetseid tehnikaid, mida saad rakendada igapäevaelus, et leevendada ärevust ja depressiooni ning luua tervislikum ja õnnelikum elu.

See kursus ei ole lihtne võluvits, mis kõik probleemid üleöö lahendab. See nõuab sinult tööd ja pühendumist. Kuid kinnitan sulle, et see on väärt iga pingutust. Saad minu toetuse ja juhendamise kogu kursuse vältel ning avastad enda sees jõu ja ressursid, mida sa pole ehk varem teadvustanud.

Ära lase ärevusel ja depressioonil oma elu kontrollida. Astu samm edasi ja vali tervislikum ja õnnelikum elu. Koos minuga kui su juhendajaga saad avastada isikliku muutuse võtme ning astuda teekonnale, mis viib sind ärevusest ja depressioonist vabanemiseni.

Nüüd on aeg valida enda heaolu ja astuda samm tervenemise suunas. Ära lase seda võimalust mööda libiseda. Liitu meie kursusega ja avasta tee tervislikumasse ja õnnelikumasse ellu.

 

 

“Võta Kontroll Elu üle: Avasta Tee Ärevusest ja Depressioonist Tervenemiseni!”

Kas oled piisavalt tüdinenud ärevusest ja depressioonist? Kas oled valmis astuma otsustava sammu oma elu paremaks muutmiseks? Ma tean, et see ei ole olnud kerge tee, kuid ma kinnitan sulle, et see on võimalik ja täiesti seda väärt.

Ma ei ole arst ega jaga meditsiinilist nõu, kuid ma tahan jagada oma isiklikke kogemusi ja tooteid, mis on aidanud mind ja paljusid teisi inimesi sarnases olukorras. Ma tean, et võid olla kuulnud erinevaid valeusundeid, mis väidavad, et ärevusest ja depressioonist ei saa välja tulla, kuid see ei ole tõsi. Ma tahan, et sa teaksid, et on olemas võimalus terveneda ja saavutada vabadus nendest piirangutest.

See ei tule kergelt ega iseenesest. See nõuab tööd iseendaga, keha tasakaalustamist ja pühendumust oma tervisele. Kuid ma kinnitan sulle, et see on 100% seda väärt. Kui oled valmis valima teisiti, siis on see võimalik juba praegu! Ära lükka seda edasi, sest “hiljem” ei ole olemas. Tuleta endale meelde, et igal hommikul on uus võimalus ärgata ja võtta oma elu taas enda kätte.

Liitu meiega ja avasta tee ärevusest ja depressioonist tervenemiseni. Astu samm oma parema tuleviku suunas ja kirjuta oma lugu ümber. Ole osa meie kogukonnast, kus jagame toetust, teadmisi ja eriliselt välja valitud tooteid, mis aitasid meil oma elu taas enda kontrolli alla saada.

Ära lase ärevusel ja depressioonil end kammitseda. Nüüd on aeg valida tervenemine. Vali elada täisväärtuslikku ja rõõmsat elu.

💫See kursus ja töövihik on tõepoolest suurepärane ressurss ärevuse juhtimiseks, pakkudes holistilist lähenemist ja enesehooldust/enesehoolitsust.
💫Töövihikus käsitletakse erinevate ärevushäirete ühiseid tunnuseid ja sümptomeid ning pakutakse arusaadavas vormingus psühholoogilist ülevaadet nende häirete kohta, ilma tehniliste terminiteta. See võimaldab lugejatel usaldada, et töövihiku teemad on seotud nende endi ja nende kannatustega.
💫Töövihik hõlmab mitmekülgset lähenemist ärevusega võitlejatele. See käsitleb psühhoõpet, mis aitab mõista ärevuse põhjuseid
💫 ning füüsilist treeningut, meeleolu mõjutavaid toiduaineid, tuge ja eelkõige imeliste ja tõstvate eeterlike õlide kasutamist. Raamatus on üksikasjalikud retseptid ja juhised üksikute ja segatud õlide täielikuks kasutamiseks ärevuse sümptomite leevendamiseks ja aitamiseks.
💫Kõik, kes selle töövihiku läbitöötavad ja läbi loevad, leiavad selle hindamatuks ressursiks, mis aitab rahustada närve ja leevendada ärevuse häirivaid sümptomeid.
💫Milline parem viis seda teha kui lisada veel kaasa tulevate imeliste lõhnavate eeterlike õlide mõju, mis räägivad meiega oma tervendavate omaduste kaudu meie lõhnataju abil.
💫Usun, et see töövihik aitab klientidel ja teistel, kes ärevusega võitlevad, leida rahu ja heaolutunnet. Soovin teile kõike head ja edu! Kui teil on veel küsimusi või vajate täiendavat abi, siis võite kõike küsida ja mulle kirjutada.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.